Reklama Google Ads

Oferujemy reklamowanie Twojej firmy za pomocą Google Ads. Dzięki nam będziesz mógł dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej i zyskać nowych klientów.

Nasza oferta obejmuje:

  • tworzenie i obsługę kampanii reklamowych na Google Ads,
  • optymalizację kampanii, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki,
  • raportowanie i analizę wyników kampanii.

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy znają najnowsze techniki i trend w branży reklamowej. Z nami możesz być pewien, że Twoja reklama będzie skuteczna i przyniesie oczekiwane efekty.

Na czym polega reklama Google Ads?

Google Ads to system reklamowy firmy Google, który umożliwia reklamodawcom wyświetlanie reklam na wyszukiwarce Google oraz innych stronach internetowych związanych z Google. Reklamodawcy płacą za reklamy wyświetlane na podstawie modelu płatności za kliknięcie (ang. pay-per-click, PPC). Oznacza to, że płacą jedynie wtedy, gdy użytkownik kliknie w ich reklamę.

Reklamy w Google Ads są wyświetlane na stronie wyników wyszukiwania Google (SERP) oraz na innych stronach internetowych, które są związane z Google, takich jak Google Maps, Google Shopping czy Gmail. Reklamodawcy mogą wybrać, w jaki sposób chcą, by ich reklamy były wyświetlane oraz do jakiej grupy odbiorców mają być kierowane.

Google Ads pozwala również na reklamowanie swojej firmy w formie reklam wideo na platformie YouTube oraz na wyświetlanie reklam w aplikacjach mobilnych związanych z Google.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami i umówmy się na spotkanie, podczas którego omówimy szczegóły współpracy.